Kampanie Adwords

Z nami możesz sięgnąć po więcej. Zastanawiasz się pewnie jak to możliwe? Spokojnie, wszystko Wam zaraz wytłumaczymy. Wielu z Was korzysta pewnie z wyszukiwarki Google. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest ona najpopularniejszą na świecie wyszukiwarką. W Polsce podobnie, korzysta z niej bowiem ponad 90% polskich internautów. Od kilku lat Google wprowadza nowe, praktyczne usługi dla swoich użytkowników. Zauważyliście zapewne, że szukając danej frazy na liście wyszukiwania zaczęły się pojawiać pewne wyszczególnione treści. Są to linki sponsorowane, będące częścią płatnej kampanii reklamowej AdWords. Google od niedawna prowadzi serwis, w którym każdy, oczywiście za odpowiednią opłatą, jest w stanie lepiej wypromować swoją firmę, stawiając jej stronę na czołowych pozycjach, ponad organicznymi wynikami wyszukiwania.

Adwords to specjalistyczny program, który umożliwi Wam jeszcze lepszą rozpoznawalność w sieci. Jednak by stworzyć kampanię reklamową, która przyciągnie uwagę odbiorców, niezbędni są specjaliści w dziedzinie marketingu internetowego. Jeśli poszukujecie zdolnych i rzetelnych informatyków i grafików, jesteście we właściwym miejscu. Kampanie AdWords to nasza specjalność. Doskonale wiemy, jak stworzyć od podstaw wyjątkową kampanię reklamową. Skoncentrujemy się na odpowiednim doborze treści i aranżacji strony internetowej, by następnie przejść do optymalizacji całej kampanii. Jesteście gotowi na więcej?

Na samym początku skonfigurujemy dla Ciebie nową kampanię AdWords. By zrobić to jak najlepiej, dostosujemy takie elementy jak nazwa kampanii, typ, sieci, urządzenia, lokalizacje, języki, budżet i rozszerzenia do Twoich indywidualnych potrzeb. Określając te kategorie na początku umożliwimy Ci rozwój na szeroką skalę. Będziesz mógł zarządzać kampania z każdego urządzenia mobilnego. Wedle Twojego życzenia, informacja o Twojej firmie trafi do odbiorców lokalnych lub też globalnych. Ale to dopiero początek.

W dalszej kolejności będziemy zajmować się aranżacją Twojej kampanii reklamowej, pamiętając o wymogach skuteczności, estetyki i pomysłowości. Najpierw stworzymy pierwszą grupę reklam. Grupa reklam jest to zestaw słów kluczowych, reklam i stawek. Każda kampania składa się z co najmniej jednej grupy reklam. Zaproponujemy Ci stworzenie spotu dla Twoich najlepiej sprzedających się produktów, lub usług. Każdy użytkownik szukający danego produktu trafi właśnie na Twoją stronę. W tym momencie najważniejsza jest analiza słów kluczowych dla danej reklamy. Dobierzemy odpowiednie frazy kluczowe i stworzymy bogaty katalog wyrażeń, po których internauci będą mogli Cię znaleźć.

Gdy zakończymy konfigurację ustawień początkowych i rozplanujemy słowa kluczowe, następnym krokiem będzie zaprojektowanie reklamy. W Google Adwords reklamy mogą przybieraż dowolną postać – tekstu, grafiki, filmu, animacji, zdjęcia. Niezależnie od formatu reklamy, my postaramy się by dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Pracujący u nas graficy, z głowami pełnymi pomysłów, stworzą dla Ciebie oryginalny i nietuzinkowy szablon graficzny, korzystając z najnowszych technologii komputerowych. Nasi copywriterzy zajmą się stronę merytoryczną reklamy, kreśląc interesujące i chwytliwe teksty. To jeszcze nie wszystko.

Zadbamy o precyzyjne linkowanie i odwołania do Twojej strony. Zawsze mamy na uwadze to, że potencjalni Klienci szukają wyszczególnionych produktów, dlatego też będziemy ich odsyłać bezpośrednio do danej podstrony. Podbudujemy witrynę macierzystą poprzez połączenia z mediami społecznościowymi. Portal stanie się przez to lepiej rozpoznawalny i przyjaźniejszy dla użytkowników. Zainstalujemy dla Ciebie odpowiednią konwersję, dzięki której będziesz mógł mierzyć efekty swoich kampanii. Wspólnie typ akcji zwrotnej – udany zakup, wysłany formularz kontaktowy, zapisanie się na newsletter, pobranie aplikacji, wykonanie połączenie bezpośrednio z reklamy, czy wyświetlenie konkretnej podstrony.

Gdy mechanizm kampanii ruszy na dobre, my zajmiemy się oceną skuteczności kampanii. Na bieżąco będziemy analizować ruch na Twojej stronie. Połączymy AdWords z narzędziem Google Analitycs, dzięki czemu otrzymamy dane o współczynniku odrzuceń, średnim czasie spędzanym na stronie, średniej liczbie odwiedzin i procencie nowych odwiedzin. Da to nam znakomity obraz życia Waszej strony i doskonałe źródło informacji na przyszłość.

Sukces prowadzonych przez nas kampanii AdWords zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. To oni w najwyższym stopniu zadbają o Waszą promocję, powiększając grono Waszych Klientów. Ich wiedza i umiejętności to prawdziwy skarb. Kampanie reklamowe AdWords to połączenie nowoczesności z znakomitymi rezultatami. To niedościgniony wzór idealnego marketingu reklamowego. Ty też możesz już dziś dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Obiecujemy, że nie zawiedziesz się na naszej pracy. A My dotrzymujemy obietnic.

Strona używa plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich używanie.