Pozycjonowanie stron

Don Tapscott powiedział kiedyś –„ Nie ma nic potężniejszego niż idea, której czas nadszedł”. W tych słowach odnosił się do potęgi Internetu – globalnego nośnika informacji i przestrzeni komunikacji międzyludzkiej. Wirtualna sieć oferuje nam ogrom możliwości. Jesteśmy w stanie łączyć się z ludźmi z odległych zakątków świata. Sprzedawać i kupować przedmioty na odległość. Bez wychodzenia z domu, możemy poznawać, odkrywać i uczyć się. Mamy możliwość śledzenia ważnych dla nas informacji. Ponadto, co jest bardzo ważne dla przedsiębiorców, możemy pokazać nasze usługi przed całym światem w postaci interaktywnych reklam i ładnie zaaranżowanych stron internetowych.

Internet rządzi się także swoimi prawami. Od wielu lat karty w tej technologii rozdaje największa na świecie wyszukiwarka – Google. Jest to potężny katalog stron internetowych i wszelakiej treści, dostępnej w wirtualnym świecie. Możemy w niej znaleźć dosłownie wszystko – witryny, filmy, obrazy, mapy czy wiadomości. Prostym rozwiązaniem, otwiera ona przed nami okno na cały świat. Wystarczy, że w okienku wyszukiwania wpiszemy słowa kluczowe, odnoszące się do poszukiwanych przez nas usług lub produktów, a Google wygeneruje dla nas listę najlepiej pasujących do danego wyrażenie stron internetowych. Ale jak to się dzieję, że w ułamku sekundy Google potrafi stworzyć dokładną listę wyszukiwania w uporządkowanej według danych algorytmów kolejności?

Codziennie roboty Google przeszukują Internet w celu znalezienia nowych lub zaktualizowanych stron. Analizują strukturę wyrazów i indeksują słowa kluczowe w wielkim zbiorze. Gdy użytkownik wpisuje daną frazę w okienku wyszukiwania, komputery Google odwołują się do indeksów stron i wybierają najtrafniejsze pozycje względem wyszukiwanej frazy. I tak wyskakuje przed nami lista stron, które najlepiej odnoszą się do wpisanego w oknie wyszukiwania wyrażenia.

Zastanawiacie się pewnie, czemu opowiadamy Wam o tym wszystkim, w tekście o pozycjonowaniu? Dlatego, że to właśnie pozycjonowanie stron jest procesem, który zmierza do osiągnięcia przez daną witrynę jak najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania w Google, odnosząc się do danych słów i fraz kluczowych. Czemu miałoby Wam zależeć na tym, aby Wasza strona znalazła się na szczycie tej listy? Dlatego, że większość internautów, poszukując produktów i usług, zwraca uwagę jedynie na pierwsze 15 pozycji. Zwyczajnie, Wasza strona oddalona od czołówki, mogłaby zostać po prostu pominięta. A przecież zależy Wam na Klientach.

Proces pozycjonowania jest długofalowy, lecz przynosi konkretne i satysfakcjonujące rezultaty. Reklama w Internecie jest doskonałym źródłem prezentacji swoich usług i dociera do szerokiego grona odbiorców, dlatego też warto zadbać o atrakcyjną stronę firmową. My przygotujemy dla Was plan pozycjonerski, oparty o długoletnie doświadczenie i wyspecjalizowane techniki marketingowe. Pozycjonowanie składa się z kilku etapów. Poznajcie wszystkie:

– etap pierwszy – wybór domeny:

Stworzymy dla Was najlepszą domenę, bogatą w słowa kluczowe, by potencjalni Klienci jeszcze lepiej rozpoznawali Waszą stronę, spośród tysięcy innych.

– etap drugi – analiza słów i fraz kluczowych:

Ułożymy dla Was katalog słów i fraz kluczowych, które korespondować będą z zawartością Waszej strony i wytycznymi wyszukiwarki Google. Bogaty zbiór pomoże nam w tworzeniu warstwy merytorycznej Waszego serwisu.

– etap trzeci – projekt i implementacja strony internetowej

Korzystając z specjalistycznej wiedzy naszych pracowników, zaprojektujemy i wdrożymy firmową stronę internetową, bogatą w interesujące teksty i rzucającą się w oczy grafikę. Copywriterzy stworzą oryginalne i specjalistyczne teksty, a graficy zadbają o unikatową stylizację witryny. Wasza strona będzie przyjazna dla Googlebotów i dla odbiorców.

– etap czwarty – linkowanie

Rozbudujemy dla Was zaplecze branżowe, złożone z kilku wyspecjalizowanych stron, na których umieścimy linki do strony głównej. Zadbamy o to, by pokrewne strony były wartościowe i przydatne dla odbiorców. Bogate zaplecze witryn odnoszących się do Waszej strony, podbuduje ją i wyniesie na sam szczyt listy wyszukiwania w Google.

– etap piąty – monitorowanie i aktualizacje

Teraz pozostało nam jedynie oczekiwanie na wzrost pozycji strony. Dołożymy wszelkich starań do bieżącego uzupełniania strony głównej i stron pokrewnych, by zachęcać odbiorców do ich częstego odwiedzania. Będziemy także, śledzić statystyki przy pomocy Google Analitycs, by nie dopuścić do ewentualnych spadków. Wy w tym czasie będziecie mogli cieszyć się obsługiwanie nowych Klientów i czerpać radość z dodatkowych zysków.

Warto jest poświęcić środki na działania z zakresu pozycjonowania stron. My gwarantujemy Wam 100 % satysfakcję. Od wielu lat prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe w Internecie, dzięki czemu zdobywamy uznanie Klientów. Wyniesiemy Waszą stronę na wyżyny popularności. Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja. Spotkaj się z nami i daj sobie szansę na niepowtarzalny sukces. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Strona używa plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich używanie.