Sklepy internetowe

Ludzie handlują praktycznie od zawsze. Wymiana dóbr towarzyszyła społeczeństwom na każdym etapie rozwoju. Początkowo, w formie zamiany towaru na inny rodzajowo przedmiot, wymiana dóbr odbywała się na mniejszą skalę. Później rozpoczęła się era pieniądza. Za wyliczoną ilość monet ludzie kupowali sobie niezbędne towary z rąk właścicieli. Tak, macie racje, od tamtej pory proces kupna rzeczy nie uległ wielkim zmianą. Nadal nabywanie dóbr uzależnione jest od siły pieniędzy. Jednak pojawił się Internet, który obrócił nasz świat do góry nogami. Środowisko, w którym żyjemy stało się globalne. Sieć wirtualna udostępnia nam informacje, produkty i kontakt z całego świata. Powstają praktyczne i przełomowe sklepy internetowe, w których możesz kupić wszystko to o czym marzysz.

Jeśli masz pomysł na sklep on-line, my pomożemy Ci go zrealizować. Stworzymy dla Ciebie cały system sklepowy w sieci wirtualnej. Skatalogujemy dla Ciebie produkty i wstawimy do sieci Twoją ofertę sprzedażową w atrakcyjnej formie. Zadbamy o to by Klienci poszukujący danego towaru, trafiali właśnie do Twojego sklepu. By ich przyciągnąć stworzymy dla Ciebie wyjątkową, estetyczną i funkcjonalną witrynę, której odwiedzanie będzie czystą przyjemnością.

Sklepy internetowe można podzielić na dwa typy – oparte na danym skrypcie i autorskie, stworzone przez nas samodzielnie. Poznajcie je jeszcze lepiej:

sklep oparty o WooCommerce – najprostsza wtyczka do szybkiego tworzenia witryn sklepowych. Jeśli oczekujesz szybkich rezultatów i nieprzeciętnych możliwości, WooCommerce jest stworzony dla Ciebie. Jest to dodatek do WordPress, obecnie jednego z najpopularniejszych programów do kreowania indywidualnych stron internetowych. Na pewno natknęliście się na nie jedną witrynę, opartą o ten skrypt. Szacuje się, że w 2014 roku na WooCommerce działało 17,77% wszystkich sklepów on-line.

sklep oparty o Prestashop – najpopularniejsze obecnie oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych. Duża zaletą tej platformy jest silnie rozbudowana społeczność i szerokie zaplecze różnych wtyczek, które zapewnią Wam funkcjonalność na wyższym poziomie. System umożliwia tworzenie własnych szablonów graficznych, by zmienić modułowy wygląd portalu. Jest on niezwykle prosty w obsłudze. Być może przekona Was również fakt, że w kwietniu 2012 roku dyrektorem tego globalnego serwisu został Polak – Benjamin Teszner.

sklepy dedykowane – jeśli szukacie oryginalnych, choć nie co droższych rozwiązań ta opcja jest dla Was. Poznamy Wasze potrzeby i wymagania i przełożymy je do świata wirtualnego, tworząc autorskie i indywidualne projekty. Będziesz mógł samodzielnie zadecydować o funkcjach systemu i o jego rozwoju. Umożliwimy Ci wdrażanie własnych rozwiązań, szytych na miarę Twoich preferencji. System dedykowany jest idealnym rozwiązaniem dla doświadczonych przedsiębiorców, którzy posiadają bogatą wiedzę o prawach rządzących Internetem.

Własny sklep internetowy to naprawdę duże przedsięwzięcie, choć my wierzymy, że wszystko jest możliwe. Sklep on-line to przede wszystkim:

– redukcja kosztów – prowadzać biznes w sieci nie potrzebujesz wynajmować dużych lokali, ani płacić potężnych rachunków za energię. Ten sposób realizacji działalności sprzedażowej jest ekonomiczny i opłacalny.

– całodobowość – za jednym kliknięciem myszki Klienci są w stanie kupić sobie wszystko, bez wychodzenia z domu i o każdej porze dnia czy nocy. Sklep internetowy daje nam większą elastyczność i wszechstronność.

– większy dostęp – teraz każdy będzie mógł kupić Twój towar. Oczywiście możesz liczyć na swoich wiernych, lokalnych Klientów, choć możesz prezentować swoje dobra szerszemu gronu odbiorców – w kraju i za granicą.

– kategoryzacja – systemy internetowe umożliwiają nam tworzenie przejrzystych katalogów produktów, co ułatwi Klientom ich znalezienie. Dodając niezbędne informacje o każdym towarze, dowiedzą się o jego właściwościach. Produkty w sklepach Internetowych nierzadko posiadają cenę atrakcyjniejsza od tych w sklepach, ze względu na obniżenie pewnych kosztów związanych z prowadzeniem biznesu.

– popularność – e-handel jest obecnie na fali. Co raz więcej internautów robi zakupy on-line. Wynika to prawdopodobnie z tego, że co raz bardzie cenimy sobie komfort i wolny od pracy czas. Zamiast stać w kolejkach wolimy kupować przez Internet.

– wygoda – koniec z papierologią. Zarządzanie produktami odbywa się przy pomocy funkcjonalnego i prostego w obsłudze panelu administracyjnego. Będziesz mógł wprowadzać produkty, rozliczać transakcje i realizować zamówienia w zaciszu własnego domu.

– łatwość – sklep internetowy jest tak łatwy w obsłudze, że poradzi sobie z nim osoba, która nie posiada wielkiego doświadczenia w pracy z komputerem. Uwierzcie nam, prowadzenie własnego sklepu w sieci to pestka!

– reklama – popularność w sieci buduje się poprzez ciekawe kampanie i działania marketingowe. Biznes on-line otwiera przed nami większe możliwości reklamodawcze. Organizacja promocji i kampanii reklamowych jest łatwiejsza i bardziej skuteczna, a przede wszystkim o wiele tańsza.

– przyszłość – e-handel to rozwiązanie niezwykle przyszłościowe. Spójrz jak branża internetowa rozwinęła się przez kilka ostatnich lat. To biznes nowej generacji, który przekracza wszelkie granice.

Z nami możesz zrealizować każdy pomysł na internetowy biznes. Jeśli potrzebujesz konkretnego projektu systemu sklepowego o atrakcyjnej zawartości, zadzwoń do Nas. Pomożemy Ci stworzyć markę o jakiej nie śniłeś. Czekamy właśnie na Ciebie

Strona używa plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich używanie.