Social media

Bądź bliżej. Zaskocz swoich Klientów. Wyjdź z szarej strefy reklamy i poznaj świat nowych możliwości. Media społecznościowe to ogromna siła. To lepsza komunikacja, lepsza rozpoznawalność i lepsza jakość w jednym. Dzięki takim serwisom jak Facebook czy Google+ możemy na bieżąco informować Klientów o nowych promocjach czy wydarzeniach. Poznamy ich opinie i oczekiwania, a także za jednym ruchem ręki pokażemy im nasze pasje i wyróżniające się produkty. Zachęcimy ich do korzystania z naszej oferty, nie przeznaczając wielkie budżetu na prowadzenie ogromnych kampanii reklamowych. Media społecznościowe to przyszłość reklamy, do której my otworzymy Wam drzwi.

Rozwój Waszej firmy w głównej mierze zależy od zainteresowanych Waszą marka Klientów. To oni są gwarantem Waszego sukcesu i beneficjentami Waszych usług. Znajomość kręgu odbiorców to obecnie jeden z czynników jaki ma wpływ na ukierunkowanie działalności firmy. Nowoczesne systemy sieciowe znacznie ułatwiają nam pielęgnowanie relacji na linii Klient – Przedsiębiorca. Zakładamy strony internetowe, by prezentować swoją firmę na odległość. Pozycjonujemy wizytówki w Google Maps, by umożliwić Klientom szybkie znalezienie lokalizacji firmy. Zastanawiacie się co jeszcze można zrobić by zbudować pozytywny wizerunek w sieci? Nic trudnego. Wystarczy że zaufacie naszym umiejętnościom, a my stworzymy dla Was kwitnące i interesujące profile na platformach społecznościowych. Poznajcie teraz niektóre z nich:

– Facebook –  serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z różnych aplikacji. To jedno z najlepszych obecnie narzędzi promocji w Internecie, gdzie z łatwością możecie utrzymywać kontakt z Klientami.

– Google+ – kolejna choć nie mniej ważna platforma komunikacyjna, która powstała z myślą o dzieleniu się informacjami, zdjęciami, filmami i wymianą interesujących linków do stron internetowych. Multifunkcjonalny serwis, dzięki któremu umożliwicie Klientowi świat z Waszej perspektywy.

– Instagram – fotograficzny serwis społecznościowy hostingu zdjęć, połączony z aplikacją o tej samej nazwie, który umożliwia użytkownikom robienie zdjęć i filmów, stosowanie do nich filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w innych serwisach. Zdjęcia i filmy na zawsze zatrzymują daną chwilę. Ważne dla Was momenty, możecie umieścić w formie fotografii lub filmu i podzielić się z Klientami swoimi sukcesami.

– Twitter – uniwersalny serwis oferujący usługę mikroblogowania. Tweet to krótka wiadomość tekstowa umieszczana na Twoim profilu i widoczna dla innych użytkowników. To znakomity serwis linkujący i podbudowujący Waszą główną stronę. Krótkie wiadomości są przyjemne do czytania i nie zabierają czytelnikowi dużo czasu. Warto pomyśleć również o tej opcji, jeśli nie masz zbyt dużo czasu na obsługę innych mediów.

– LinkedIn – międzynarodowy serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Doskonała baza kontaktów i platforma wymiany informacji. Twoi partnerzy biznesowi, a także Twoi Klienci będą na bieżąco informowani o nowościach w Twojej firmie. Tutaj rodzą się oryginalne pomysły biznesowe. Serwis ten jest także dobrą bazą wiedzy dla początkujących przedsiębiorców.

Marketing społecznościowy zawsze zaczyna się od założenia konta, na wybranym lub wybranych przez Ciebie serwisach. Zanim jednak do tego dojdzie wspólnie omówimy Twoje potrzeby i wytłumaczymy Ci plan działania. Gdy zaakceptujesz nasz projekt, my niezwłocznie przystąpimy do działania. Stworzymy dla Ciebie profil, na który odbiorcy chętnie będą powracać. Najważniejsza jest treść i wygląd wstawianych materiałów. Zadbamy o to by wrzucane teksty były napisane poprawnie i ciekawie, a zdjęcie i filmy czarowały jakością. Stworzymy specjalnie dla Ciebie wyjątkowe szablony graficzne, by podkreślić każdy detal. Klient na pewno doceni Twoją drobiazgowość i skrupulatność. Na dodatek, co bardzo wpływa na pozycję Twojej strony, skoncentrujemy się na linkowaniu. W każdym prezentowanym tekście umieścimy odnośnik do Twojej strony. Podobnie postąpimy z każdym innym materiałem umieszczanym na Twoim profilu. Od tej chwili, wspólnie będziemy świętować Twój sukces i cieszyć się z każdego „lubię to”.

Obecnie istnienie firm w mediach społecznościowych ma niebagatelny wpływ na generację zysków. Co raz więcej przedsiębiorców prowadzi swój biznes on-line i aktualizuje profile w social media. Ty też możesz zostać nowoczesnym przedsiębiorcom. Indywidualnie dostosujemy plan działania do twoich potrzeb i możliwości. Niezależnie od tego, jaka opcję wybierzesz, my zagwarantujemy Ci popularność i wzrost zainteresowania Twoim profilem. Nie czekaj, aż przegoni Cię konkurencja. Zacznij pokazywać się Klientom od jak najlepszej strony. Czekamy właśnie na Ciebie.

Strona używa plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich używanie.